اجاره اتومبیل ماهانه

اجاره اتومبیل ماهانه یکی از مسائلی که این روزها مد شده است اجاره ماشین های گران قیمت با کرایه های میلیونی است که برای پز دادن یک شب و روز مورد استفاده هستند. گاهی برای ماشین عروس و گاهی اوقات برای رفتن به یک میهمانی مهم که هیچ کدام را نمی توان منطقی دانست.

سبک زندگی برخی افراد جامعه مدت ها است که با خودنمایی آمیخته شده و تحت این شرایط هر روز پدیده ویژه ای بروز پیدا می کند. اجاره خودروهای لوکس یکی از همین پدیده های نو ظهور است و بازاری به جذابیت چهار چرخ های آخرین مدل دارد،

اتفاقی پیش از این پیش از این با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسم های خاص و… خلاصه می شد این روزها برای نشان دادن تمکن مالی، دور زدن در خیابان ها، تشریفات و… با نگاه فخر فروشی شکل گرفته است. تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودرو ها دارند و آن پرداخت ۱۵ درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۲۲۰۵۸۰۷۴۸

 

اجاره اتومبیل ماهانه


اجاره اتومبیل ماهانه

تاریخچه اجاره اتومبیل

 

اجاره خودرو به زمان‌های گذشته بر می‌گردد. اما قبل‌تر از آن نیز مردم اسب و ارابه و درشکه را که به عنوان وسایل نقلیه محسوب می‌شوند، کرایه می‌دادند. اولین شرکت اجاره خودرو در سال ۱۹۱۲ در آلمان و با ۳ خودرو به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد.

جو ساندرز از اوهاما، در سال ۱۹۱۶ با یک خودرو فورد T که به صورت قرضی خریده بود نیز در نبراسکای ایالات متحده شروع به فعالیت کرد و در سال بعد تعداد خودروهای او به ۱۸ دستگاه فورد TS رسید که به ازای هر مایل، ۱۰ سنت کرایه دریافت می‌کرد.

سال بعد رقیب وی والتر جیکوبز در واشنگتن با ۱۲ خودرو فورد شروع به فعالیت کرد تا این دو نفر آغازگر سیستم اجاره خودرو در آمریکا شوند. در سال ۱۹۲۰ گادفری در بریتانیا آغاز به کار کرد که شرکت او در دهه ۸۰ میلادی توسط EUROPECAR خریداری شد. در زمان جنگ جهانی دوم بازار اجاره خودرو به شدت داغ شد وبسیاری از شرکت‌ها همچون EUROPECAR در آن زمان تاسیس شدند.

 

 

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۲۲۰۵۸۰۷۴۸

 

اجاره اتومبیل ماهانه

اجاره اتومبیل ماهانه

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۲۲۰۵۸۰۷۴۸

اجاره اتومبیل روزانه 

اجاره اتومبیل روزانه  یکی از خدماتی است که در شرکت های اجاره اتومبیل صورت میگیرد. اجاره اتومبیل روزانه طرفداران بسیاری دارد. اجاره اتومبیل روزانه کاربرد های گوناگونی دارد این دیگر بستگی به این دارد که افراد برای چه کاری میخواهند از اجاره اتومبیل روزانه استفاده کنند.

 

شیوه اجاره اتومبیل ماهانه

 

شما هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می‌توانید خودرو کرایه کنید. وب‌ سایت کمپانی‌ های کرایه خودرو به شما این امکان را می‌دهند تا قبل از رفتن به کشور مقصد با وارد کردن نام شهر، تاریخ و مدت زمان کرایه خودرو، خودروهای موجود در آن شهر را ببینید.

برای کرایه آنلاین خودرو هم لازم است اطلاعات مدارکی مثل گواهی‌ نامه بین‌المللی با حداقل اعتبار یک سال و پاسپورت را وارد کنید و شخص متقاضی نباید کمتر از ۲۲ سال داشته باشد.

نمایندگی‌های شرکت‌های کرایه خودرو در فرودگاه‌ها، نزدیکی جاذبه‌های گردشگری و مراکز شهر وجود دارند و اگر شما بخواهید خودرو را به صورت حضوری کرایه کنید، با ارائه مدارک و دریافت هزینه نماینده شرکت‌ها این کار را برای شما انجام خواهند داد

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۲۲۰۵۸۰۷۴۸

شرایط اجاره اتومبیل ماهانه

معمولا شرکت های پس از اتمام مدت پلاک، درصدی از قیمت اولیه خودرو را کم کرده و آن را از شما می خرند تا برای فروش آن نیز با مشکلی مواجه  نشوید. اگر قرار باشد فرد دیگری اتومبیل را خریدرای کند باید اتومبیل را از کشور خارج کرده و بعد از طی شدن مراحل قانونی مجددا اتومبیل را با اسم ایشان به کشور وارد کنید که این کار نیز به کمک شرکت ها قابل انجام است. حتما با خود می پرسید که مالکیت این خودروها چگونه تعیین می شود؟

باید بگوییم که برای واردات هر اتومبیل گذرموقت مبلغی بابت دیپوزیت (ضمانت) از شما گرفته شده و در ازای آن برگه ای با نام دیپوزیت کارنت به اسم شما صادر می شود که نشان می دهد خودرو برای مدت معینی تحت مالکیت شما قرار دارد،

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  اجاره اتومبیل

اما سند اصلی خودرو نزد صاحب آن (شخص حقیقی یا یک نمایشگاه اتومبیل) در کشور مبدا محفوظ می ماند. در واقع شما با پرداخت مبلغ دیپوزیت ضمانت می دهید که پس از اتمام مدت تردد، اتومبیل را به مبدا خود بازمی گردانید. البته خیالتان راحت باشد که مبلغ دیپوزیت (این مبلغ باتوجه به نوع خودرو و کشور مبدا متفاوت است) بعد از بازگشت خودرو، به شما پس داده می شود.

 

اجاره اتومبیل ماهانه

اجاره اتومبیل ماهانه

 

قیمت اجاره خودرو 

قیمت اجاره اتومبیل ماهانه گذر موقت باتوجه به نرخ ارز کشوری که از آن خریداری می شوند تعیین می گردد و سپس هزینه حمل و نقل، مبلغ دیپوزیت و هزینه های مربوط به دریافت پلاک نیز به آن اضافه می شود. بدین ترتیب این خیلی مهم است، که شما اتومبیل را با چه قیمتی از کشور موردنظر خریداری می کنید و بهتر است که این کار را به افراد باتجربه یا شرکت ها واگذار کنید. معمولا اتومبیل های کارکرده و دست دوم برای واردات گذر موقت انتخاب می شوند زیرا خرید نمونه صفر کیلومتر آنها به صرفه نبوده و باتوجه به اختلاف نرخ ارز، افت قیمت زیادی پیدا می کنند. تا به حال نیز به غیر از چند نمونه انگشت شمار، خودروی صفر کیلومتری به صورت گذرموقت به کشور وارد نشده است .

 

مدارک مورد نیاز جهت اجاره اتومبیل ماهانه

 

برای کرایه کردن خودرو بدون راننده نیاز است مشتریان مدارک و دپوزیت هایی را به شرکت بدهند شرکت اجاره خودرو کاسپین رنت در جهت سهولت و سادگی امور تجاری و قراردادی با مشتریان خود نهایت مساعی خود را کرده که بتوانند به ساده ترین روش ضمانت‌های اجاره خودرو را تقلیل دهد،

تا بخش گسترده تری از متقاضیان بتوانند خودرو کرایه کنند ضمانت های شرکت دو دسته در کنار هم هستند دسته اول برای ضمانت اصل خودرو و خسارات سنگین که ممکن است به خودرو وارد شود دسته دوم ضمانت هایی که برای مبالغ اندک خلافی و خسارات خفیف به خودرو وارد میشود .

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  اجاره ون تشریفاتی

 

اجاره اتومبیل ماهانه


اجاره اتومبیل ماهانه

 

نحوه اجاره اتومبیل ماهانه 

متقاضیان اجاره خودرو می‌توانند با یک فقره چک به مبلغ خودرو و سپردن مبلغی به عنوان ودیعه که بابت ضمانت و به صورت امانت در اختیار شرکت میباشد اتومبیل دلخواهشان را کرایه کنند

کسانی که دسته چک ندارند می‌توانند به‌جای چک سفته دهند سند ملکی که وثیقه جایی یا شخصی باشد نیز می‌توانند جایگزین ضمانت ودیعه نقدی باشد مشتریان شرکت کرایه اتومبیل لوکس بابت هر تضمینی که به شرکت می سپارند

رسید آن را دریافت می‌کنند و آن در قرارداد قید میگردد شایان ذکر است ضمانت ها به صورت امانت و در راستای ضمانت دیون و اصل خودرو و خلافی و خسارات و سایر موارد نزد شرکت می باشد و با استرداد خودرو به صورت صحیح و سالم ضمانت ها به مشتریان گرامی مسترد می گردد

مشتریانی که شرایط ضمانت آنها عیناً مطابق ضوابط شرکت نیست می‌توانند در خصوص شرایطشان با شرکت تماس گرفته و از مشاور مربوطه جهت امکان پذیرش ضمانت های مورد نظرشان اطلاعات لازم را تحصیل نمایند.

 

اجاره اتومبیل ماهانه

اجاره اتومبیل ماهانه

 

اجاره اتومبیل ماهانه در تهران

اغلب توریست ها خارجی و مسافران ایرانی نیز به صورت گروهی یا خانوادگی به این جزیره سفر می کنند بدیهی است که هزینه رفت و آمد بسیار زیاد می شود و همچنین بسیاری از تاکسی ها قسمت های زیادی از جزیره را پوشش نمیدهند و خارج از مسیرهای پرتردد به جابجایی مسافر نمی پردازند.

از این رو شرکت های مختلفی در تهران تحت عنوان  اجاره خودرو وجود دارند که کاسپین رنت با سابقه ترین آن ها میباشد . شرکت های اجاره خودرو در قبال دریافت مبالغ مختلف و ضمانت های گوناگون اتومبیل ها را بدون راننده به مسافران و توریست ها اجاره می دهند. این قبیل شرکت ها در تهران بسیار فراوان می باشند و فقط تعداد محدودی از آنها دارای مجوز رسمی از اتحادیه رنت کاران هستند.

 

اجاره اتومبیل ماهانه

اجاره اتومبیل ماهانه

 

کاسپین رنت 

 اجاره اتومبیل ماهانه از خدمات شرکت  کاسپین رنت می باشد. شرکت کاسپین رنت دارای ۱۰ سال سابقه در حوزه  اجاره اتومبیل در تهران است که از معدود شرکت هایی می باشد که دارای مجوز رسمی از اتحادیه رنت کاران است. شاید برای مسافران داشتن مجوز این قبیل شرکت ها مهم نباشد . همانطور که گفته شد شرکت های اجاره اتومبیل ماهانه در تهران  در قبال اخذ مدارک و مبالغ مختلف اتومبیل ها را اجاره می دهند. متاسفانه در سال های اخیر شاهد این بودیم افرادی که به صورت شخصی اتومبیل کرایه می دادند مدارک و مبالغ اجاره مشتریان را پس نداده و مشکلات مختلفی برای مشتریان به وجود آمده است.

شرکت کاسپین رنت  آماده خدمت رسانی به مسافران و توریست های عزیز می باشد تا اوقات خوشی را  سپری کنند. استفاده از اتومبیل های شیک و مدل بالا شایسته هر ایرانی است شما می توانید در این سفر از خودرو های آخرین مدل و لوکس شرکت کاسپین رنت با مناسب ترین قیمت ها استفاده نمایید.

امتیاز شما به این مطلب :
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
اجاره اتومبیل ماهانه
Description
اجاره اتومبیل ماهانه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *