اجاره ماشین ماهانه به شما کمک میکند تا به مدت یک ماه بتوانید کارهای خودتان را با وسیه نقلیه انجام دهید به طور مثال قصد سفر دارید و میخواهید یک اتومبیل را کرایه کنید برای این کار شما میتوانید از اجاره ماشین ماهانه استفاده کنید در اجاره ماشین ماهانه شما میتوانید خودروهای متنوعی را طبق نیاز خود انتخاب کنید .

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۰۳۹۶۹۰۰۳۰

تعرفه های اجاره ماشین عروس ــــــــــــــ گل آرایی ماشین عروس ــــــــــــــ تماس با ما

 

اجاره خودرو در تعطیلات

اجاره ماشین ماهانه زمانی استفاده می شود که مردم در تعطیلات مسافرت میروند و نیاز به دور شدن از شهر دارند. اما مردم به دلایلی دیگری نیز از اجاره ماشین ماهانه استفاده می کنند. هر کسی می تواند در تعطیلات برای اجاره یک خودرو اقدام  کند. اتومبیل های لوکس را می توان اجاره کرد، گرچه معمولا هزینه های بیشتری  اجاره خودرو لوکس در بر دارد .

مزایای اجاره خودرو

افرادی که از اجاره ماشین ماهانه استفاده می کنند با توجه به نیازهای متفاوت عمدتاً خرید خودرو را به صرفه نمی‌دانند امروزه در تهران و شهرهای بزرگ خرید خودرو چندان به صرفه نیست چرا که هزینه های نگهداری و جانبی آن از یک سو و افت قیمت سالانه آن از سوی دیگر و از همه مهمتر عدم قابلیت استفاده مستمر در شهرها مردم را بر آن داشته است تا به جای خرید ماشین اجاره کنند دارندگان خودروهای شخصی سالانه هزینه بیمه ثالث خلافی افت قیمت خودرو نگهداری خودرو در پارکینگ از همه بیشتر هزینه استهلاک و فرسودگی خودرو را باید متحمل می‌شوند در کرایه ماشین به جز هزینه خلافی خودرو مشتری از سایر هزینه ها معاف می باشد در ضمن هر وقت مشتری اراده کند هر نوع خودرویی را که بخواهد می‌تواند اجاره کند..

 

اجاره ماشین ماهانه

اجاره ماشین ماهانه

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۰۳۹۶۹۰۰۳۰

تعرفه های اجاره ماشین عروس ــــــــــــــ گل آرایی ماشین عروس ــــــــــــــ تماس با ما

اجاره ماشین روزانه 

اجاره ماشین روزانه در شهر تهران با خودروهای لوکس، امکانات ویژه ای مانند قیمت پایین، خدمات منحصر به فرد و اجاره وسایل نقلیه لوکس و جدید را فراهم می آورد. ایستگاه های کرایه خودرو به طور کلی در تهران، در مراکز شهر، فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن وجود دارند. اما اجاره های خودروهای لوکس فرایند سه مرحله ای رزرو اجاره ماشین روزانه را در اختیار شما قرار می دهد. شرکت اجاره ماشین روزانه لوکس در تهران، دارای مجوز تعهدات زیست محیطی است.

 

قیمت اجاره ماشین ماهانه

قیمت اجاره خودرو ماهیانه نسبت به مسافت و نوع خودرو متفاوت است. برای مثال شما یک خودروی لوکس برای مسافرت میخواهید قیمت اجاره ماهیانه آن با قیمت اجاره یک ون یا یک ۲۰۶ متفاوت است.

کیفیت اجاره خودرو

اجاره خودرو ماهانه باید کیفیت لازم را داشته باشد چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ ظاهری. مجموعه کاسپین رنت دارای خودروهایی با ظاهر مناسب و همچنین با کیفیت میباشد در کنار این ها کادر مجرب و متعهد کاسپین رنت حضور دارند تا بتوانند بهترین خدمات اجاره خودرو را به شما عزیزان ارائه دهند .

اجاره ماشین ماهانه در تهران

تهران یکی از مدرن ترین شهر های ایران میباشد به همین دلیل روزانه شاهد افزایش تعداد ماشین های لوکس و مدرن و ون ها جهت جابه جایی مسافران توریستی و کارکنان و … هستیم. برخی از افراد با اجاره ماشین ماهیانه کار های تجاری و یا سفر های خود را انجام میدهند .

برای ارتباط با ما با این شماره در تماس باشید

۰۹۰۳۹۶۹۰۰۳۰

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  اجاره ون در فرودگاه امام

تعرفه های اجاره ماشین عروس ــــــــــــــ گل آرایی ماشین عروس ــــــــــــــ تماس با ما

دلایل اجاره ماشین

این روز ها شاهد این هستیم که اجاره ماشین ماهانه یک نیاز برای افراد عادی و همچنین موسسات و ادارات میباشد . اجاره ماشین ماهانه و یا روزانه در بسیاری از مواقع به افراد  این کمک را میکند که بتوانند انچه را که نیاز به انجام آن با یک خودروی لوکس و یا یک ون و یا سایر ماشین های اجاره ای استفاده کنند .

 

اجاره ماشین ماهانه

اجاره ماشین ماهانه

 

طبقه بندی اجاره ماشین ها در صنعت خودرو

در جهان طیف گسترده ای از ماشین ها در شرکت هایی که در صنعت اجاره خودرو هستند وجود دارند دلیل این تنوع نیز رضایتمندی و همچنین ایجاد انتخاب زیادی از گزینه های خودرو جهت اجاره میباشد .

اجاره ماشین آنلاین

برای اجاره ماشین ماهانه آنلاین کافی است به سایت مجموعه کاسپین رنت مراجعه کنید و طبق نیاز خود اتومبیل مورد نظرتان را اجاره کنید مجموعه کاسپین رنت دارای تنوع گسترده ای از انواع اتومبیل ها بنا به درخواست و نیاز شما مشتریان گرامی است.

شرایط اجاره ماشین ماهانه

مستاجر موظف به دقت در نگهداری خودرو و استفاده بهینه از آن می باشد.
– خودروهای استیجاری به ازاء هر شبانه روز ۲۵۰ کیلومتر مجاز به حرکتی می باشند که جمعا بر اساس کل تعداد روزهای اجاره محاسبه خواهد شد و در صورت حرکت بیش از حد مقرر مستاجر موظف به پرداخت مبلغ مازاد به ازاء هر کیلومتر که در لیست قیمت درج گردیده می باشد
– کیلومتر مجاز برای خودروهایی که قرارداد ماهیانه منعقد گردیده معادل ۵۰۰۰ کیلومتر مصرف هر ماه می باشد
– هر گونه تخلف و تخطی از قوانین راهنمائی رانندگی و قوانین شرعی به عهده مستاجر می باشد
اجاره خودروهای سواری بدون راننده برای همه افراد بالاتر از ۱۸ سال و دارای گواهینامه رانندگی که مدارک تضمینی مورد نیاز را تهیه نمایند مقدور می باشد. اجاره خودرو برای افرادی که فاقد گواهینامه باشند با معرفی یک نفر دارای گواهینامه به عنوان راننده مقدور می باشد. 

اجاره ماشین ماهانه با راننده

در اجاره ماشین ماهانه در تهران لازم نیست که شما مدارک خاصی را ارائه دهید و تمامی مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه میباشد در اجاره ماشین با راننده کرایه خارج از شهر و کیلومتر اضافی و ساعات اضافی نیز محاسبه میشوند که در هنگام عقد قرار داد تمامی این موارد در آن ثبت میشود .

 

اجاره ماشین ماهانه

اجاره ماشین ماهانه

مدارک مورد نیاز جهت اجاره ماشین

یک فقره چک به مبلغ ماشین اجاره شده به همراه یکی از مدارک زیر :
۱-  یک عدد سند ملکی
۲-  مدارک کارمند رسمی
۳-  جواز کسب معتبر تهران
۴-  مبلغ دیپوزیت که ۱۰ تا ۱۵ درصد قیمت کل خودرو است
*در ضمن یک فقره چک برای ضمانت خلافی نیز باید به شرکت تحویل داده شود.

 
انواع اجاره ماشین

شرکت ها به دلیل رقابت بالا در تلاش هستند تا بتوانند خدمات خود را گسترش بدهند و تنوع خودرو های خودشان را بالا ببرند. مجموعه وحدت رنت با دارا بودن انواع مختلف خودرو در تلاش است تا بتواند در جهت رفع نیاز شما قدم بردارد. خودروها انواع مختلفی دارند از لوکس و اسپرت گرفته تا کلاسیک که با توجه به سلایق مختلف افراد هرکدام مشتری خاص خود را دارند و هردو طرفداران مخصوص خود را دارند و یا ون های اجاره ای که اغلب برای کار های فرودگاهی و تشریفات مجالس و جابه جایی مسافران کاربرد دارند .

مدت اجاره و نحوه پرداخت پول

حداقل مدت زمان برای اجاره یک اتومبیل ۲۴ ساعت میباشد و حداکثر مدت زمان کرایه بستگی به مبلغ و مدت زمانی است که شما مشتریان عزیز میخواهید. شما میتوانید با پرداخت مبلغی برای اجاره ماشین ماهانه ویا روزانه و یا هفتگی را انتخاب نمایید .

 

اجاره ماشین ماهانه

اجاره ماشین ماهانه

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  اجاره ون تشریفاتی

اجاره ماشین بدون راننده

در جهان شرکت ها خدمات اجاره بدون راننده را نیز ارائه میدهند در ایران نیز کاسپین رنت خدمات اجاره ماشین ماهانه بدون راننده را ارائه میدهد. شما میتوانید با انتخاب خودروی مورد نظرتان برای کار مورد نطرتان از این خدمات بهره ببرید مهم نیست که برای چه کاری میخواهید مسافرت و تعطیلات و یا جشن عروسی و برگزاری مراسم های گوناگون این دیگر بستگی به نوع کاری دارد که شما میخواهید انجام دهید و طبق آن خودروی مورد نظرتان را انتخاب میکنید اجاره خودرو بدون راننده هم هزینه کم تری خواهد داشت و هم خودتان می توانید از رانندگی با یک خودرو لوکس لذت ببرید. البته اگر خودرویی را اجاره می کنید و خوتان با آن رانندگی خواهید کرد، باید مسئولیت پذیر و امانت دار باشید، تا هم خودتان دچار ضرر و زیان نشوید و هم شرکتی که خودرو را به شما اجاره می دهد.

انواع خودرو در کاسپین رنت

خودرو های گوناگونی در مجموعه کاسپین رنت موجود است که شما بر طبق نیازی که خودتان دارید از آن ها استفاده میکنید. خودرو های جهت برگزاری انواع تشریفات رسمی خودرو های لوکس جهت مراسم عروسی و هر خودرویی که شما به آن نیاز داشته باشید در مجموعه کاسپین رنت بر طبق نیازی که شما دارید ما اماده هستیم تا آن خودرو را در اختیار شما مشتریان عزیز و گرامی قرار دهیم .

اجاره ماشین ماهانه

اجاره ماشین ماهانه

نحوه اجاره خودرو

جهت اجاره انواع خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید

ما امادگی کامل این را داریم که هر نوع خودرویی را که شما بخواهید در اختیارتان بگذاریم .

مجموعه کاسپین رنت در تلاش است تا بتواند آن خودرویی را که شما به آن نیاز دارید در اختیارتان بگذارد .

امتیاز شما به این مطلب :
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
اجاره ماشین ماهانه
Description
اجاره ماشین ماهانه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *